درباره ما:


 
شرکت نصب نیروی ایران در سال 1370 آغاز به کار کرد. و فعالیت خود را در زمینه مهندسی ، عملیاتی، بهینه سازی، تحقیقی و فعالیت های تعمیراتی صنایع نیروگاهی ، نفت و گاز و واحدهای نیتروژن شروع کرد.

در سالهای اولیه فعالیت این شرکت ،فعالیت اساسی شامل خدمات ساخت قطعات ، نصب و راه اندازی بخش هایی از صنایع پتروشیمی ، نیروگاهها بود و در این راه ما توانستیم با ارائه بهترین خدمات و توانایی مهندسی صرفه جویی قابل توجهی در بخش های ذکر شده و نیز نیروگاهها به عمل آوریم. ما می توانیم به پتروشیمی ، پالایشگاه ، صنایع نیروگاهی و گاز ، شکر، مس ، سیمان و لوکوموتیو اشاره کنیم که از خدمات و محصولات و توانایی های ما استفاده کرده اند.رضایت مشتریان ما ناشی از تعهد ، کارایی ، استفاده از تکنولوژی های روز دنیا ، خدمات پس از فروش 24 ساعته و با قیمت مناسب ، تحویل به موقع خدمات و مشاوره رایگان می باشد. همزمان در مقابل فعالیت ها عملیاتی و اجرایی در زمینه تحقیقات و تکنولوژی ، کارشناسان این شرکت تحقیقات و بررسی گسترده ای در زمینه ساخت و تعمیر قطعات HOT path GAPS توربین های گازی را نیز با موفقیت به انجام رسانده اند.

 

محصولات

توربین
}
پمپ
SUPER DUTY HIGH QUALITY API 610 & 611 GOOD PRICE RELIABILITY NEAR 100% 24 hr FREE CALL 2 YEAR GUARANTY 20 YEAR WARRANTY HIGH EFFICIENCY